KAYLA OTOMOTİV

YEŞİLKÖY

hakkımızda

2005 yılında kurulan Kayla Oto İstanbul’un Yeşilköy semtinde Dünya Ticaret Merkezi’nde faaliyet vermektedir. Tüm araçlarda expertiz güvencesiyle alım satım yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Güvenli araç almanın adresi olan Kayla Otomotiv’in tüm araçlarını Yeşilköy’de ki showrooumda inceleyebilirsiniz. Alım satımı yapılan bazı araç grupları şunlardır; Otomobil, Kamyon, Kamyonet, Ticari Araçlar, Panelvan Araçlar, SUV, Jeep gibi tüm araç modellerinin alım satımını gerçekleştirebilirsiniz.

kayla otomotiv ofis istanbul
kayla oto logo

Tüm Araçlarımıza Expertiz Yaparak %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlıyoruz

Motor Testi

Bilgisayar destekli cihazlar ile aracın motor ve motor aksamlarında gerçekleştirilen ölçümlere motor performans testi adı verilir. Motor performans testi ile motorun ürettiği gücün ne kadarını tekerlek sistemine ilettiği ve motorun aktarım aşamasında yaşadığı güç kaybının bulunup bulunmadığına bakılır.

Kaporta Testi

Kaporta ve boya Oto Ekspertiz testinde aracın tüm kaporta kısımlarına detaylı bir şekilde uzman kadro ve son teknoloji cihazlar ile kontrolleri yapılır. Yapılan çalışmalar sonucunda araçta bulunan boyalı, lokal boyalı parçalar, değişen ve sökülüp takılan kısımları ve hasar alan bölgeler tespit edilir.

kayla otomotiv istanbul 2.el araç alım satımı

Boya Testi

Boya ve kaporta testimiz; konusunda uzman ustalarımız tarafından dünya üzerinde mevcut en hassas ölçüm özelliğine sahip cihazlar ile yapılmaktadır. Aracın her bir noktasında detaylı inceleme ve ölçümler yapılır. Böylece araçta boyanan ve değişen parçalar, varsa aracın geçmişte yaptığı ciddi kazalara karışıp karışmadığı anlaşılır. Tüm bu ölçümler daha sonra size rapor halinde sunulur.

Yürüyen Aksam Testi

Araç lifte kaldırılır. Alt kısmı bilirkişiler tarafından incelenir. Aracın alt kısmından bir darbeye maruz kalıp kalmadığı, ön takımında bir problem olup olmadığı kontrol edilir. Aracın yağ ve egzos kaçakları tespit edilerek ileride oluşabilecek sorunlar kontrol edilir.

Konuşmayı Başlat
Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?